Data modyfikacji:

Ile kosztuje kubek z nadrukiem czarno-białym

Czarno-białe kubki z nadrukiem nie tylko podtrzymują minimalistyczny wystrój wnętrza, ale także skutecznie poprawiają humor. Ich ceny wahają się od 20 do ponad 60 zł. Podpowiadamy, które kubki są warte swojej ceny (i Twojej uwagi) oraz  jak je wybrać.

Czarno-białe kubki z napisami – HIT czy KIT

Kolory, takie jak czerń i biel bronią się same za siebie. O tym połączeniu barw nie trzeba dużo dyskutować. Czarno-białe kubki nie muszą  być monotematyczne i nudne. Wystarczy wybrać odpowiednie nadruki, aby cieszyć się magią tych klasycznych pojemników na kawę, czy herbatę.

Sprawdzą się one w każdym rodzaju wnętrz, zwłaszcza tych w stylu skandynawskim. Polecamy je dla osób, które lubią prostotę i nie są entuzjastami przepychu.  Domy urządzone w kolorze bieli zawsze przyjmą produkty, zarówno w tej barwie, jak i kontrastującej – czarnej.

Nie ma takiej możliwości, aby czarno-biała porcelana nie pasowała do wnętrz urządzonych w duchu nowoczesności i minimalizmu. Jednogłośnie oznacza to, że czarno-białe kubki z napisami to absolutny funkcjonalny HIT wnętrzarski! Możesz je wykorzystać na wiele sposobów, gdyż mogą pełnić one wiele funkcji. Mogą one posłużyć jako doniczka do sukulentów i kaktusów.

Kubki do kawy – jak wybrać

Podpowiadamy, w jaki sposób można wybrać odpowiedni kubeczek dla siebie lub osoby bliskiej. Po pierwsze, ustalmy pewien ich podział.
Czarno-białe kubki dostępne w Ceneo dzielą się na:

tanie i drogie,
codzienne i do pracy,
na specjalne okazje – dedykowane,
spersonalizowane i o stałych/niezmiennych tekstach,
pojemne i mało pojemne,
z uchem i bez ucha.
ceramiczne, porcelanowe i metalowe.
Ze względu na różnorodność kubków można podzielić je na tanie oraz drogie – te, które wymagają tzw. głębszych kieszeni. W zależności, jakie masz oczekiwania wobec ceny produktu – możesz wybrać tańsze lub droższe wersje czarno-białych kubków.

Jedne z najtańszych znajdują się w przedziale cenowym 20 - 33 zł. Od tych kubków możemy przede wszystkim oczekiwać:

bardzo wysokiej jakości wykonania,
wygody użytkowania i odpowiedniej pojemności,
trafnych sugestii lub stwierdzeń dotyczących ludzkiego zachowania,
błyskotliwych uwag,
dobrego poczucia humoru,
oryginalności.

Wielu producentów handmade posiada różne modele czarno-białych kubków w atrakcyjnych cenach. Jednym z nich jest sklep SLOSHE, który tworzy spersonalizowane nadruki na powierzchni kubeczków. SLOSHE tworzy przeważnie takie egzemplarze, które przeznaczone są do użytku codziennego (KLIK).

Na Ceneo znajdziesz wiele czarno-białych, jak i kolorowych propozycji kubków przeznaczonych na co dzień. Błyskotliwe propozycje tekstów (nadruków) idealnie sprawdzają się w wielu sytuacjach, które spotykają każdego.

Odrębną grupę stanowią kubki, które przeznaczone są do wykorzystania je w pracy. Wówczas, czarne napisy na białym tle sugerują, że napój powinien być spożywany podczas przerwy śniadaniowej, czy też wiernie czekać, gdy jesteś zajęty pracą np. papierkową.

Czarno-białe kubki z nadrukiem na prezent

Kubki na specjalne okazje, czyli dedykowane wcale nie muszą być spersonalizowane. Wystarczy spojrzeć na ten kubek  "Dom jest tam, gdzie moja Mama" (KLIK), aby przekonać się, że czasami nie potrzeba imienia adresata prezentu, aby wzruszyć i rozemocjonować osobę obdarowywaną.

Możemy podarować je na różne okazje, bardziej i mnie ważne. Komu?
rodzicom (także bez okazji),
rodzeństwu,
dziadkom i babciom,
wujkom i ciociom,
kuzynostwu,
koledze i koleżance,
przyjacielowi,
nauczycielowi i swojemu mentorowi (np. trenerowi),
szefowi,
samemu sobie,
rodzicom chrzestnym,
świadkom ślubu.

Bardzo ciekawym prezentem, w ramach podziękowań na weselach okazały się być te (KLIK) kubki z nadrukiem dla świadków ślubu –  z czerwonym imieniem adresata i datą ślubu. W tym wypadku zalecamy spersonalizowanie kubeczków.

Kubki do kawy z poczuciem humoru

Wiele osób upodobało sobie kubki o tematyce żartobliwej. Mowa o śmiesznych kubkach, a raczej o zabawnych tekstach znajdujących się na nich. Najdroższe kubki z poczuciem humoru kosztują 55 zł i są przeznaczone nie tylko do użytku codziennego.

Czarno-białe kubki o tematyce zabawnej są bardzo wymowne i eleganckie, przez co nie stanowią przyczyny wyśmiewania się z właściciela kubka. Każdy śmieszny kubek jest kunsztowny oraz przeznaczony dla osoby, która ma do siebie dystans i potrafi się z siebie śmiać.

Przed zakupem śmiesznych kubków upewnij się zatem, czy adresat zna się na żartach oraz czy nie zrobisz nikomu przykrości zamawiając dany egzemplarz. Prawdopodobieństwo niezadowolenia adresata jest znikome, jednak lepiej się upewnić i "chuchać na zimne".

Śmieszna kubki na różne okazje

Kubek "Tydzień wielkiego focha" (KLIK) idealnie nada się dla kobiety, która od dłuższego czasu jest obrażona. Jest to przykład kubka, który kosztuje jedynie 25 zł.

Śmieszne kubki nadają się także na inne okazje i okoliczności. W zależności od potrzeb, znajdź odpowiadający Tobie napis na kubku, zamów naczynie i czekaj na przesyłkę kurierską. Większość kubków stworzonych przez sklep SLOSHE zostanie doręczona w specjalnym opakowaniu z logo firmy. Dzięki temu Twój prezent jest już od razu spakowany i gotowy do wręczenia.

Podstawki pod kubki z napisami

Podstawki pod kubki nadadzą się nie tylko osobom, których blaty stołów są wrażliwe na temperaturę, ale także dla tych, którzy dbają o higienę w swoim domu.

Zamawiając czarno-białe kubki zastanów się, czy od razu nie zamówić dodatkowych, także czarno-białych podstawek. Wyglądają one na prawdę ciekawie i będą stanowiły idealne uzupełnienie prezentu np. dla nauczyciela (KLIK). Oferta podstawek pod kawkę, którą u nas znajdziesz jest bardzo rozbudowana, dlatego odsyłam Cię do samego źródła.

Duży rozstaw cenowy czarno-białych kubków pozwoli wybrać Ci odpowiadający Twoim oczekiwaniom i możliwościom kubek z nadrukiem. Płacąc cenę jedynie 20 zł możesz stać się  szczęśliwym posiadaczem kubków o stylowej i minimalistycznej czarno-białej (niezastąpionej) grafice.

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.