Data publikacji:

Nowoczesna kuchnia na wesoło – 4 najlepsze produkty handmade

Wesoła kuchnia to taka, do której chce się wracać i w której spędzenie czasu daje ogrom przyjemności i radości. Mamy przepis na to, jak uczynić, aby w Twojej kuchni spędzać same miłe i sympatyczne chwile. Ten przepis to niesmowite kubki, magnesy, deski do krojenia i pojemniki, które wprowadzą klimat i ciepło do każdej kuchni.

Dlaczego ważne jest to, aby Twoja nowoczesna kuchnia było urządzona na wesoło? Dlatego, że spędzasz w niej sporą ilość czasu, przygotowując w niej posiłki dla siebie i Twojej rodziny. W kuchni często odbywają się rodzinne spotkania, wspólne konsumowanie obiadów no i jest jeszcze te wspólne gotowanie...które tak bardzo wszystkich łączy!

Nowoczesna kuchnia to ta ze szczyptą humoru

Mała kuchnia nie świadczy o tym, że nie może znaleźć się w niej kilka gadżetów, które poprawią humor domownikom. Jeśli masz mało miejsca do wykorzystania w tym pomieszczeniu i w dodatku nie przemawiają do Ciebie napisy na plakatach, które możesz powiesić na ścianie...mam dla Ciebie coś w zanadrzu.

To "coś" to "Coś się kroi" (KLIK), czyli niesamowita deska do krojenia, która spowoduje, że każdy dzień będzie wyjątkowy i obfity w uśmiech na twarzy Twojej i Twojej rodzinki.

Niby zwykły napis, ale nowoczesna kuchnia plus takie pomysły dają nam sporą dawkę dobrej energii każdego poranka. Każdy z nas zna przecież takie dni, kiedy nie chce się nic...nawet pokroić szynki do kanapki, a co dopiero urządzić kurczaka na obiad.

Deseczka to rodzaj motywatora, który skutecznie namawia nas do tego, aby jednak coś na niej pokroić. Dwuznaczny napis ma też przełożenie na inne sfery ludzkiego życia. Kiedy na coś czekasz, deseczka będzie przypominać Ci o tym, że to "coś" niebawem nadejdzie i że warto na to czekać. Emocje wzrastają? Oczywiście, bo to niby zwykły detal na desce, a jednak jak bardzo znaczący!

Kuchnia plus – czego jej brakuje?

Kuchnie mogą być przestrzenne i posiadać tak zwaną wyspę. Jedne są wyposażone w duży blat do krojenia, inne w ogromny rodzinny stół, a jeszcze inne posiadają masę skrytek i półeczek. Jak mądrze zagospodarować wolną przestrzeń?

Mój pomysł jest taki, aby uzbierać zestaw zabawnych pudełeczek, które będą jednocześnie użytecznie i funkcjonalne, a drugiej strony będą dbały o Twój dobry nastrój. Nie ma lepszego połączenia.
W kuchni plus (dużej, gabarytowej) łatwo jest się "zgubić", warto więc zadbać w niej o dominanty, które będą swoistymi punktami odniesienia. Pojemniki kuchenne z napisem "Mąka do pieczenia babeczek i mamusinych ciasteczek" (KLIK) to wydawałoby się z zewnątrz tylko element dekoracyjny, ale gadżet pomieści aż 500 ml mąki, z której mama upiecze szarlotkę albo babeczkę! Nie można obok tego przejść obojętnie. Sam przyznaj.

Proponuję, aby zestaw takich ciekawych i bardzo oryginalnie prezentujących się pojemników ceramicznych z napisami umieścić blisko siebie w dwóch, maksymalnie trzech osobnych miejscach w kuchni. Może to być właśnie wyspa, czy półka na przyprawy albo przeszklona (podręczna) szafeczka.

Najważniejsze w tych produktach jest jednak to, że są one wykonane z niebywałą starannością oraz posiadają szczelne zamknięcie, dzięki któremu produkt umieszczony wewnątrz pojemnika na długo utrzymuje świeżość.
Oryginalny design pięknie ozdobi kuchnię i będzie eleganckim i pomysłowym elementem dekoracyjnym, którego nie jeden gość pozazdrości.

Nowoczesna kuchnia, czyli MASZ BABO KUBEK 

Mała kuchnia i brak miejsca to Twoje utrapienie? A może w dugą stronę, kuchnia plus jest tak duża, że ganiasz z kąta w kąt i nic nie możesz znaleźć wśród setek szuflad? Na to też mam sposób.

Jeśli coś jest dla Ciebie kłopotliwe, trapiące i po prostu denerwujące... jeśli coś idzie nie tak, jak tego oczekiwałaś, obróć kota ogonem! Zrób z tego dobry powód do śmiechu i już dłużej się nie zamartwiaj. Bez znaczenia, jakie masz trudności kuchenne, albo przeciwnie jak bardzo kochasz swoją kuchnię... Kubki muszą wymiatać.

"Masz babo placek" (KLIK) to idealny, ceramiczny kubeczek dla wszystkich spracowanych mam lub zmęczonych babć. Ile razy miałaś ochotę rzucić wszystko i z nieubitą pianą po prostu usiąść i się pozłościć? Placek nie wyrósł, kawa się rozlała, zamiast cukru do bitej piany dodałaś soli, do lodówki włożyłaś telefon komórkowy? Jakie jeszcze znasz przypadki? Co Cię jeszcze spotkało? Sposobem na rozładowanie emocji są kubki.

To podstawa każdego domu. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że właśnie dzięki nim może wpłynąć na nastrój i klimat kuchni, a co więcej wszystkich domowników. Bądź o krok od większości i już teraz zamów kubek z napisem, który rozładuje napięcie i wprawi Cię w dobry nastrój.

Ten pomysł przyciąga, niczym kuchnia pachnąca biszkoptem

"Wygrałeś jestem Twoja" (KLIK) chciałaby powiedzieć do swojego mężczyzny każda dumna z siebie kobieta. Psst...mam pomysł, jak oryginalnie możesz przekazać tę informację temu jedynemu. Piękny, ponad 5 cm magnes to idealny pomysł na ciekawy i odmienny wygląd wewnętrznej części lodówki. Udekorowana magnesem kuchnia będzie wywoływała uśmiech na twarzach oraz przypominała o jednej z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka – o miłości.

Co najważniejsze, magnes jest użyteczny i funkcjonalny. Solidnie przymocowany do lodówki utrzyma każdą notatkę, listę zakupów, liścik miłosny, przepisy kulinarne. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą magnesów, które posiadają bardzo ciekawe teksty. Śmiało możesz zamówić je jako prezent dla młodszych oraz starszych osób. To sprawdzony sposób na wywołanie uśmiechu od ucha do ucha u dziadków, rodziców, przyjaciół i rodzeństwa.
Twoja kuchnia powinna być wesoła, pełna ciepłych słów, które znajdziesz na zaproponowanych wyżej produktach. Rozpatrz propozycje i ciesz się każdym dniem razem z nami!

Bierz życie z przymrużeniem oka. Żartuj, uśmiechaj się i dziel się dobrą, pozytywną energią z rodziną i przyjaciółmi. Twoja kuchnia to Twój azyl, spraw, aby był wesoły i wprawiał Cię w istnie cudny nastrój każdego dnia.

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.