Z serii zabawki dla dzieci: Autko pchacz — Nowa bryka Twojego smyka

Wybrać porządną zabawkę dla dziecka wśród setek tysięcy produktów, to sztuka.

O ile zależy Ci na tym, aby była na prawdę użyteczna i solidna, warto dłużej zastanowić się nad zakupem czegoś wyjątkowego i niesztampowego. Drewniany jeździk to typ zabawki dla dzieci, który przetrwa każdą stłuczkę z innymi zabawkami znajdującymi się w pomieszczeniu.

Turkusowa Pracowania jest wyjątkowa 

Stąd właśnie pochodzą te niesamowite zabawki drewniane. Główną ich projektantką jest uzdolniona absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Sztuk Wizualnych.
Zabawki dla dzieci są tworzone dzięki inspiracjom, które na codzień otaczają autorkę, ze szczególnym naciskiem na córkę artystki.

Dlaczego zatem to właśnie Turkusowa Pracownia jest uważana za jedną z najlepszych?
Przecież istnieje wiele firm produkujących z pasją i zaangażowaniem zabawki dla dzieci, a nawet zabawki drewniane, o co tu zatem chodzi?

Otóż Turkusowa Pracownia nie tylko tworzy jeździki, wózeczki, domki malowane, kołyski dla lalek, konie na biegunach, huśtawki, kufry na zabawki, czy ciężarówki (oczywiście wszystkie produkty wykonane są z drewna), ale także zajmuje się projektowaniem przestrzeni dziecięcych.

Turkusowa Pracownia proponuje wykonanie kompleksowych projektów wnętrzarskich, które są omawiane ze zleceniodawcami.
Dzięki temu, zabawki dla dzieci są dostosowane do potrzeb, czy gustu klienta.

Elastyczne podejście do współpracy powoduje, że jeździk nie musi wyglądać identycznie, jak na obrazku.
Może na przykład mieć dodatkowo wypisane imię dziecka, narysowane gwiazdki lub księżyce.

Każde zlecenie na wykonanie zabawki dla dzieci, jakie Turkusowa Pracownia przyjmuje, jest poprzedzone zebraniem nowych pomysłów i inspiracji.
Dzięki temu możesz mieć pewność, że zabawki drewniane będą zawsze świeże, zaprojektowane najbardziej logicznie, jak jest to tylko możliwe.

Dlaczego właśnie ten jeździk, a nie inny?

Przede wszystkim dlatego, że został stworzony z miłością i z myślą o najmłodszych, a w dodatku wyprodukowano go w całości w Polsce.
Po drugie zabawki dla dzieci wyprodukowane przez Turkusową Pracownie są użytkowane przez przedszkolaków, starszaków ale także innych, którzy biorą udział w spotkaniach klubików dziecięcych.
Są zatem bezpieczne i sprawdzone. 

Ponad to, każdy jeździk jest ręcznie robiony, przez co zawsze niepowtarzalny.
Autko-pchacz wykonywany jest z ekologicznych materiałów, malowany własnoręcznie farbami spełniającymi europejskie normy EN 71.3.

Oponki znajdujące się na kółkach są wyposażone z specjalne, bezpieczne dla dzieci gumy.
Są one jak najbardziej przyjazne dla najmłodszych oraz nie posiadają szkodliwych ftalanów.
Warto zaznaczyć, że kółka, jakie posiadają te zabawki drewniane są antypoślizgowe.

Ważne jest także, że jeździk posiada regulację wysokości rączki. Przez co, autko-pchacz będzie służyć przez długi czas lub wielu osobom o różnym wzroście. W razie potrzeby wystarczy podnieść rączkę, na 2-gą wysokość i śmiało można jeździć po mieszkaniu, czy przedszkolu.
Jedyne czego malec musi pilnować, to prędkości na zakrętach. Zbyt duża skutkuje wypadnięciem z zakrętu lub mandatem.

Zabawki drewniane, to lubię!

Koniki bujane, lale, pieski, szkatułki i wszystko było drewniane...mógłby wspomnieć niejeden z nas.
Na szczęście Turkusowa Pracowania wie, co najlepsze dla naszych pociech i projektuje dla nich unikatowe zabawki drewniane. Można powiedzieć, wraca do tego co najlepsze, bo do korzeni.

Dlaczego jeździk jest tak wyjątkowy i śliczny?
Ponieważ jest minimalistyczny. Ta cecha warunkuje i jest odpowiedzialna za unikatowy wygląd, jaki posiadają te zabawki dla dzieci.

Jeździk to spełnienie marzeń każdego starszaka.
Zabawki drewniane handmade chwycą też za serce każdego rodzica, który pragnie opiekować się maleństwem oraz rozwijać jego wyobraźnie.

Produkty mają własnoręcznie wykonane detale, przez co istnieje możliwość domówienia pewnych elementów, które chcielibyśmy, aby znalazły się na takich produktach, jakimi są drewniane zabawki dla dzieci.

Jeździk na miarę moich potrzeb

Autko-pchacz to doskonały sposób na naukę pierwszych kroków Twojego dziecka.

Dla starszych to zabawa na całego. W szczególności przyda się, kiedy mama każe posprzątać pokój, albo kiedy maluch będzie chciał przewieźć wszystkie swoje klocki z pokoju do salonu.


A co Ty z tego masz?

Przede wszystkim — nowa bryka Twojego smyka rozweseli każde pomieszczenie, do którego tylko dojedzie.

Będzie dodatkową ozdobą, pasującą do pastelowych wnętrz oraz pomieszczeń w stylu angielskim.


Nie ma co ukrywać, że zabawki drewniane stworzą klimat i będą pomagały podtrzymać żarzące się ognisko domowe.


Turkusowa Pracownia w swoich aranżacjach zwraca szczególną uwagę, a także często wykorzystuje istniejące elementy stałe w domu klienta. Częstej renowacji są poddawane stare komody, czy też zabawki, mające znaczenie dla naszych małych Serduszek.


Jeździk to doskonały pretekst do tego, żeby pokój Twojego dziecka był wykonany i wyposażony na najwyższym możliwym poziomie. Zabawki drewniane były, są i będą zawsze ponadczasowe.

Inwestuj w dzieci i ich przyszłość.

Stwórz im doskonałe warunki do życia, nauki i zabawy. Na takie bezwarunkowo zasługują.


Autor: Majcherczyk Karolina