Data publikacji:

Ozdoby z drewna - zestawienie najlepszych

Drewniane dekoracje do decoupage, toppery, bazy do łapaczy snów – zestawienie najlepszych drewnianych produktów. Sprawdź, które dekoracje do domu wykonane z drewna cieszą się największą popularnością.

Drewniany obrazek z jeleniem, rodem z dzikiego lasu

Aby uprzyjemnić czas spędzony w pokoju dziennym warto zadbać o to, aby na jego ścianie znalazło się coś na prawdę wyjątkowego. Może to być artystyczny malunek, który odmieni wnętrze, a może być to coś zupełnie tradycyjnego, ale w ciekawej formie i o oryginalnej tematyce. Postaw na ręcznie wykonany obrazek z jeleniem. Ramka będzie pasować do wnętrz w klimatach rustykalnych i skandynawskich. Nada się także do pomieszczeń, w których motywem przewodnim jest tematyka FOREST. Obraz jest w tonacji szaro-białej. W tych kolorach wykonana została stylowa, drewniana rama. Jest ona połączona z gipsowym odlewem, który przedstawia motyw głowy dzikiego jelenia. Połączenie drewna i gipsu daje bardzo ciekawy efekt, który możesz sprawdzić poniżej.

ZEBRA BOARD, czyli multifunkcjonalna ozdoba na ścianę

Ten wyjątkowy, wielozadaniowy produkt to drewniana ozdoba, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, zwłaszcza uczniów klas starszych. Jest popularna także wśród studentów i osób, które mają na prawdę dużo na głowie.
Dedykowana dla zapracowanych i zapominalskich. Pomoże uporządkować plan dnia, tygodnia, a nawet i dłuższego okresu czasu – wszystko zależy od tego, jak zagospodarujesz tablicę.

W jej skład wchodzą:
• 4 deski, w które możesz np. przybić gwoździa,
• 2 białe powierzchnie służące do pisania po nich,
• czarna tablica magnesowa,
• półka na drobiazgi.

Cena półki nie jest wysoka, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej wielozadaniowość i moc dekoracyjną.

Topper na każdą okazję

Najczęściej stosuje się je jako dodatek na torcie weselnym. Toppery używa się także do innych (nie tylko domowych) wypieków. Mało tego, te ozdoby z drewna znajdują szczególne uznanie u osób, które zajmują się scrapbookingiem i decoupagem. Wykonywane są ze sklejki brzozowej oraz beermaty. Dzięki temu charakteryzują się tym, że są lekkie. Topper ma jedynie 3 mm grubości. Wycinane są za pomocą wysokiej klasy lasera. Na życzenie istnieje możliwość pomalowania napisu lakierem w sprayu do drewna.
Wedle uznania można je malować farbami, czy pisakami. Jeśli przeznaczeniem toppera nie jest udekorowanie torta – najczęściej mocuje się go do różnych powierzchni za pomocą taśmy dwustronnie klejącej lub za pomocą kleju na gorąco. Wiele osób decyduje się na grawerowanie topperów, czy ich wyklejanie. Służą często jako element zdobienniczy pudełek, zaproszeń, ramek.

Baza do łapacza snów

Idealnie sprawdzi się do prac decoupageowych i scrapbookingowych. Bazy są idealne do wykonania na ich podstawie łapacza snów. "Śpij i śnij Kochanie" to ozdoba drewniana, która nie tylko umili i ułatwi zasypianie, ale także okaże się być atrakcyjną ozdobą w sypialni.
Odstrasza złe sny, zapraszając do wnętrza ciepłą atmosferę, która gwarantuje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Drewniana chatka

Chatka wykonana z drewna jest prostą, ale efektowną ozdobą, która wypełni Twoje wnętrze. Eleganckie i ręcznie wykonane domki mogą służyć jako świecznik. Dla większego bezpieczeństwa warto wybrać chatki, które posiadają oświetlenie led. 
Drewniane dekoracje do domu, jakie znajdziesz na Ceneo.pl mogą być od razu potraktowane jako element zdobienniczy, ale możesz je także użyć jako bazę do własnoręcznych prac za pomocą różnych technik zdobienniczych. Który wariant wybierasz?
Autorka: Karolina Siejda