Data modyfikacji:

Co na prezent? Karty podarunkowe do Ceneo.pl

Wręczanie prezentów to nie lada sztuka. I wcale nie chodzi o zasobność portfela. Żeby obdarowana osoba była zadowolona, musisz wiedzieć, co ją ucieszy. I w tym cały problem. Ale znaleźliśmy jego rozwiązanie. Od teraz koniec z niezbyt fajnymi, średniotrafionymi i całkowicie nieprzydatnymi prezentami.
Co na prezent dla mamy? Co kupić koleżance z pracy? Co wręczyć nastoletniemu siostrzeńcowi z okazji urodzin? Tego typu pytań jest tyle, ile okazji do wręczania upominków. Bo przecież chcemy, by prezent sprawił obdarowanej osobie radość. To forma docenienia, podziękowania, uczczenia jakiejś ważnej daty lub po prostu okazania uczuć. Dlatego warto się zastanowić, co dać w prezencie.

Podejdź do sprawy praktycznie

Najlepsze prezenty to te praktyczne. A praktyczne prezenty muszą być dobrze przemyślane. Bo nawet wręczony z dobrymi intencjami na rocznicę ślubu robot kuchenny może zamiast uśmiechu wywołać złość. A karnet na siłownię podarowany osobie, która chociaż wciąż mówi, że „musi schudnąć”, może nie być zbyt dobrze odebrany. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest wręczenie karty podarunkowej. Dzięki temu solenizant sam decyduje, co dostanie na urodziny czy imieniny. To zawsze trafiony prezent na każdą okazję.

Karta podarunkowa Ceneo.pl

Od teraz możesz kupić kartę podarunkową Ceneo.pl i tym samym zagwarantować obdarowanemu wybór spośród wszystkich sklepów oferujących usługę KUP TERAZ. Co to oznacza? Dostęp do ponad 5000 sklepów i miliony ofert. Sporo, prawda? Na szczęście od nadmiaru głowa nie boli, a zwłaszcza gdy mowa o atrakcyjnych ofertach.

Czas to pieniądz

Bieganie po sklepach to wyjątkowo czasochłonne zajęcie. Na dodatek, często może skończyć się fiaskiem. Karta podarunkowa jest wygodna formą prezentu nie tylko dla obdarowanego, ale i dla wręczającego upominek. Kartę Ceneo.pl kupisz za pomocą swojego smartfona, czekając w kolejce u dentysty, jadąc autobusem lub siedząc wygodnie na kanapie i oglądając ulubiony serial.

Co warto wiedzieć?

  • Kartę możesz kupić w wersji elektronicznej (coś dla miłośników ekologii i minimalizmu).
  • Karta jest ważna 12 miesięcy, więc masz gwarancję, że obdarowana osoba zdąży ją wykorzystać w najgodniejszym dla siebie momencie roku.
  • Czeka na ciebie wiele nominałów do wyboru (50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł), więc możecie się też na daną kartę złożyć grupowo.
  • Karta obejmuje też koszty przesyłki, więc unikniesz nieco krępującej sytuacji, gdy obdarowany musi do prezentu dopłacać.
  • Za kartę zapłacisz szybko i wygodnie, płacąc z góry szybkim przelewem PayU lub kartą.
Autorka: Katarzyna Dwornik