Data modyfikacji:

Biżuteria męska, która działa na kobiety

Artykuł o kontrowersyjnym temacie, czyli o noszeniu biżuterii przez mężczyzn. Czy kolczyki i łańcuszki zdobią, czy może szpecą męskie grono? Podpowiadamy, która biżuteria męska najbardziej działa na kobiety i dlaczego przyciąga je, niczym magnes.

Błyskotki dla mężczyzn – łam stereotypy i szukaj smaku

Przyjęło się, że biżuteria jest domeną kobiet, ale czy na pewno? Wielu Panów nie jest przekonanych do noszenia złotych łańcuszków, czy też błyszczących kolczyków. Okazuje się, że większość męskiego towarzystwa uważa, że w biżuterii wygląda kobieco (o zgrozo!), a świecidełka obierają im męskości i automatycznie kwalifikują do grupy facetów, którzy nie koniecznie preferują  monogamiczne życie!

Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że kobiety kochają męską biżuterię. To, jak rzesza damska odbiera mężczyzn noszących biżuterię zależy tylko i wyłącznie od nich samych. Żaden facet nie może posiadać biżuterii, która do niego nie pasuje. Płeć męska nie powinna przesadzać też z ilością i różnorodnością biżuterii, gdyż faktycznie efekt finalny może być...mocno mylący i co gorsza, błazeński lub groteskowy. Jeśli mężczyzna wyczuje odpowiedni smak w doborze biżuterii, nie będzie mógł się odgonić od napierających kobiet.

Jeśli odpowiednio dobierzesz bransoletki męskie (KLIK) i naszyjniki (KLIK), każdą Panienkę będziesz mieć "w garści". Nie bój się zatem nosić ozdób, tylko dlatego, że z założenia są one przeznaczone dla kobiet!

Przedstawiamy najlepszą biżuterię, która najbardziej działa na kobiety. UWAGA: Noszenie poniższej przedstawionej biżuterii może powodować ciągłe zainteresowanie płci pięknej Twoją osobą  – grozi to brakiem wolnych wieczorów.

1. Kobieta wybiera mężczyzn z poczuciem humoru – ZABAWNE SPINKI DO MANKIETÓW

Który mężczyzna pociąga kobiety? Ten, który ma do siebie dystans i w odpowiednim momencie potrafi go wyeksponować. Dlatego, jeśli tylko nadarzy się okazja do tego, aby do garnituru założyć nieco mniej poważne spinki do mankietów...nie zwlekaj. Super facet (KLIK) to akcesoria do gajerów, do których kobiety mają największą słabość. Biała koszula sprawi, że będziesz wyglądał elegancko i pociągająco, a spinki będą wisienką na torcie – Twoim niezawodnym asem w rękawie.

Wybierz wzór spinek do mankietów, który wyrazi Twoją osobowość i sprawi, że nabierzesz podwójnej pewności siebie. Na Ceneo.pl znajdziesz duży wybór spineczek, nie tylko tych o tematyce żartobliwej, ale także stylowych (złotych, srebrnych i drewnianych) egzemplarzy, które idealnie nadadzą się dla biznesmenów.

2.  Kobiety są żądne odważnych i nie bojących się niczego mężczyzn – CASUALOWY NASZYJNIKI I ŁAŃCUSZEK MĘSKI Z KŁEM

Kobiety tylko z pozoru lubią mężczyzn, którzy zgadzają się z nimi w każdym temacie i są im pobłażliwi. Każda dama lubi, gdy mężczyzna walczy o swoje zdanie, byle by miał dla niej dobre kontrargumenty. Podobnie z resztą, jak uwielbia przyglądać się płci męskiej rąbiącej drewno, czy też będącej w trakcie innej pracy fizycznej. Facet, który walczy o swoje i ma dużo siły (fizycznej i psychicznej) posiada duszę wojownika. Kobiety kuszą się na mężczyzn, którzy noszą wyrazistą biżuterię, zaznaczając przez to swoją  męskość i decyzyjność. Ta bransoletka męska z kłem (KLIK) przypadnie do gustu każdym kobietom, które doceniają silnych osobników.


3. Kobietę pociąga inteligencja i pasja mężczyzn – ZEGARKI Z GARFIKĄ

Biżuteria, jaką są zegarki męskie jest najbardziej popularną formą ozdób noszoną przez płeć męską. Jeśli nie jesteś przekonany do ozdób typu kolczyki męskie w uchu lub w nosie, proponujemy klasyczną opcję biżuterii dla mężczyzn.
Jeśli chcesz złowić złotą rybkę bez błyszczącej przynęty – musisz znaleźć inny, skuteczny sposób, na to, aby połknęła haczyk. Rezygnując ze wszystkich świecidełek, które przyciągają wzrok kobiety, Twoją tajną bronią będzie zegarek z grafiką np. VINCI (KLIK), która zwróci uwagę niejednej ciekawskiej Pani.

Tarcze zegarków dostępne na Ceneo.pl mają różną tematykę. W zależności od swoich zainteresowań i pasji, wybierz egzemplarz, który najbardziej wyrazi Twoją osobowość, inteligencję i zainteresowania.

Bransoletki męskie, które zrobisz sam

Kobieta ma ten dar, że dostrzega każde szczegóły, a wszystko, co znajduje się wokół niej działa na zasadzie naczyń połączonych. Jeśli wobec tego chcesz zaimponować swojej dziewczynie, czy też poderwać atrakcyjną kobietę – bransoletę męską wykonaj samodzielnie.

Sposobów na wykonanie biżuterii męskiej na rękę jest wiele, ale przedstawię ten niewymagający dużego nakładu czasu i pieniędzy. Wystarczy, że zamówisz długą wstążkę i przepleciesz przez nią kilka koralików. Umieszczając bransoletki męskie własnej roboty na nadgarstku, zwróć szczególną uwagę na sposób wykonania węzła, czyli wstążki. Musi być on duży, wyrazisty i nie wymięty.
Efekt finalny takiej samodzielnie zrobionej ozdoby na rękę jest niesamowity i zwraca uwagę każdego damskiego przechodnia.

Złoty łańcuszek męski – tylko z umiarem

Jeśli decydujesz się na zakup złotego łańcuszka, przy jego wyborze zwróć uwagę na długość i grubość biżuterii. Kobiety nie lubią, gdy mężczyźni "wożą się" z ciężkimi naszyjnikami na karku. Unikaj transparentnych i przeskalowanych ozdób, które jedyne co zrobią, to odstraszą od Ciebie wszystkie kobietki.

W zamian łańcuchów wybieraj delikatną i cienką biżuterię. Złoty łańcuszek męski, który nie będzie za gruby i za długi z pewnością okaże się być Twoim atutem i ozdobą, która zauroczy każdą wrażliwą kobietę.

Zwróć na siebie uwagę za pomocą biżuterii, ale zrób to z klasą

Aby zachować umiar i złoty środek podczas wyboru biżuterii męskiej, która najbardziej działa na kobiety, podpowiadamy:

Unikaj złotych łańcuchów i dużych sygnetów, które nie pasują do Twojego stylu(zwłaszcza jeśli Twój wiek przekracza 25 lat),
Nie zapominaj o tym, że klasyczna biżuteria zawsze się sprawdzi (wybieraj skórzane ozdoby),
Wybieraj sprawdzoną biżuterię (np. nieśmiertelniki),
Rodzaj i wielkość biżuterii dobieraj do swojego wieku, charakteru oraz garderoby, jaką dysponujesz.
Biżuteria męska, która działa na kobiety to nie tylko zabawne spinki do mankietów, czy stylowe naszyjniki z kłem. Są to także odpowiednio dobrane zegarki, czy własnoręcznie zrobione bransoletki. Biżuteria, wbrew pozorom może nadać męskości i pewności siebie, Panowie!

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.