Zabawki handmade

balony

Jak zrobić gniotka?

2019-01-25
W artykule dowiesz się w jaki sposób szybko i skutecznie wykonać gniotka za pomocą balonu i mąki ziemniaczanej. Poznasz także inne zabawki antystresowe.
zabawki dla dzieci, prezent na roczek, prezent dla dwulatka, prezent dla 5 latka

8 DIY – zabawki dla dzieci w wieku 0-5 lat

2018-09-05
Lubisz sprawiać przyjemność młodszym i chcesz, aby dzięki Tobie spędziły swój dziecięcy czas będąc radosne i szczęśliwe właśnie dzięki Tobie? Jeśli uśmiechnąłeś się pod nosem i zerkasz na poniższe zdjęcie, z pewnością będziesz zainteresowany poniższymi pomysłami, którymi są zabawki dla dzieci w przedziale wiekowym 0-5 lat.
meble dla dzieci, meble dziecięce, pokój dziecięcy, meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy w duchu handmade – jak łatwo urządzić

2018-08-29
Pomogę Ci łatwo urządzić pokój dziecięcy, tak aby czuć było w nim ducha nowoczesności i handmadu. Przekonasz się, że meble dla dzieci mogą pomóc rozwinąć im swoją dziecięcą wyobraźnię.
 namiot dla dzieci, tipi, tipi dla dzieci, indiański namiot

Wakacje cały rok, czyli namiot tipi w Twoim domu

2018-08-29
Sposób na to, aby w Twoim domu przez cały rok gościło lato! Tipi, czyli modny i przepiękny namiot dla dzieci nie tylko wydłuży wakacje, ale będzie też designerskim akcentem rozpromieniającym wnętrza!
pudełka tekturowe, tektura falista, tekturowe pudełko, papier falisty

Totektura – inny wymiar niezwykłych zabawek z tektury falistej

2018-08-29
Totektura to wyjątkowa firma specjalizująca się produkcją przedmiotów wykonanych z tektury falistej. Więcej o tej firmie z wielkim potencjałem – przeczytasz w tym artykule.
drewniany wózek dla lalek

Z serii zabawki dla dzieci: Niesamowity drewniany wózek dla lalek...z wadami

2018-02-13
Zabawkowe wózki dla dzieci (dla lalek) są przykładem i dowodem na to, że niektóre zabawki dla dziewczynek są po prostu niezastąpione. To zabawki dla dzieci, które są wręcz obowiązkowym "punktem" dzieciństwa maluszków. Nie ma innego produktu, który małym księżniczkom sprawiałby tyle frajdy, co te drewniane wózeczki.
handmade zabawki

Z serii zabawki dla dzieci: Autko pchacz — Nowa bryka Twojego smyka

2018-02-13
Wybrać porządną zabawkę dla dziecka wśród setek tysięcy produktów, to sztuka. O ile zależy Ci na tym, aby była na prawdę użyteczna i solidna, warto dłużej zastanowić się nad zakupem czegoś wyjątkowego i niesztampowego. Drewniany jeździk to typ zabawki dla dzieci, który przetrwa każdą stłuczkę z innymi zabawkami znajdującymi się w pomieszczeniu.
handmade zabawki

Zabawki dla dzieci do pierwszego roku życia – 4 pluszowe rozwiązania

2018-02-09
Poniżej znajdziesz podsumowanie dotyczące tego, jak powinny wyglądać i czym charakteryzować się zabawki dla niemowlaków i dzieci do pierwszego roku życia. Takie zestawienie ułatwi wybór zakup prezentu adekwatnego do wieku i rozwoju maluszka.
decoupage

Decoupage - 1 powód, który kończy nudę w domu

2017-12-01
Decoupage to sposób na kreatywne życie dla dzieci i dorosłych. Rozwijaj swoją wyobraźnie, poszerz zdolności manualne, a przy tym zawsze miej pomysł na oryginalny prezent.

Handmade dla dzieci