Zabawki handmade

domek z kartonu

Jak zrobić domek z kartonu? Co do środka?

2024-04-25
Masz chwilę wolnego czasu i uwielbiasz projekty DIY? To świetnie się składa, bo mamy dla ciebie pomysł na wykorzystanie kartonu. Zamiast wyrzucać go na makulaturę, daj mu drugie życie, robiąc z niego domek – dla lalek, dziecka, a nawet dla kota. Jak go wykonać? W tym artykule znajdziesz najważniejsze instrukcje i cenne wskazówki. Zobacz, jak zrobić domek z kartonu i co możesz wsadzić do środka.
zabawki sensoryczne diy

Zabawki sensoryczne DIY. Pomysły na zabawki dla niemowlaka

2024-04-16
Dla wielu rodziców stworzenie własnych zabawek sensorycznych dla niemowlaka może być nie tylko ekonomicznym wyborem, ale także doskonałym sposobem na rozwijanie zdolności poznawczych dziecka. Zabawki sensoryczne DIY (do zrobienia samodzielnie) to fantastyczny sposób na stworzenie spersonalizowanych aktywności, dostosowanych do indywidualnych potrzeb malucha. Poznaj kilka prostych, a zarazem efektywnych pomysłów na zabawki sensoryczne DIY dla niemowlaka.
jak zrobić tipi

Jak zrobić tipi DIY?

2021-02-23
Tipi to świetna dekoracja do pokoju dziecięcego, a jednocześnie idealne miejsce do zabaw, czytania książek czy oglądania bajek. Zastanawiacie się, jak zrobić tipi samodzielnie? Zapraszamy do krótkiego poradnika, w którym krok po kroku objaśniamy jego wykonanie. To prostsze, niż wam się wydaje!
balony

Jak zrobić gniotka?

2019-01-25
W artykule dowiesz się w jaki sposób szybko i skutecznie wykonać gniotka za pomocą balonu i mąki ziemniaczanej. Poznasz także inne zabawki antystresowe.
zabawki dla dzieci, prezent na roczek, prezent dla dwulatka, prezent dla 5 latka

8 DIY – zabawki dla dzieci w wieku 0-5 lat

2018-09-05
Lubisz sprawiać przyjemność młodszym i chcesz, aby dzięki Tobie spędziły swój dziecięcy czas będąc radosne i szczęśliwe właśnie dzięki Tobie? Jeśli uśmiechnąłeś się pod nosem i zerkasz na poniższe zdjęcie, z pewnością będziesz zainteresowany poniższymi pomysłami, którymi są zabawki dla dzieci w przedziale wiekowym 0-5 lat.
pudełka tekturowe, tektura falista, tekturowe pudełko, papier falisty

Totektura – inny wymiar niezwykłych zabawek z tektury falistej

2018-08-29
Totektura to wyjątkowa firma specjalizująca się produkcją przedmiotów wykonanych z tektury falistej. Więcej o tej firmie z wielkim potencjałem – przeczytasz w tym artykule.

Handmade dla dzieci