Personalizowane prezenty

wiersze walentynki

Wiersze na walentynki. Śmieszne i romantyczne wierszyki o miłości

2023-02-13
14 lutego część z nas obchodzi walentynki. Dla jednych jest to okazja, żeby przypomnieć swojej drugiej połówce o swoim uczuciu. Drudzy korzystają z okazji, aby w tym dniu wyznać skrywaną miłość. Zwłaszcza w szkołach popularne w tym dniu są tzw. poczty walentynkowe. Można wtedy anonimowo wysłać życzenia osobie, w której się zakochało. Można też zrobić miłą niespodziankę koleżance, która jest dla nas ważna. Niektórzy wykorzystują walentynki, żeby przypomnieć rodzicom, że się je kocha.
zyczenia swiateczne

Niesztampowe życzenia świąteczne. Śmieszne wierszyki SMS

2022-12-16
Szukacie pomysłu na życzenia bożonarodzeniowe? Poniżej znajdziecie kilka propozycji zabawnych wierszyków, które można wysłać SMS-em.
prezent dla taty

Prezent dla taty od małego dziecka

2021-06-17
Zobaczcie najlepsze pomysły (nie tylko na wykonanie laurki), które mogą okazać się świetnym prezentem, jaki tato może dostać od małego dziecka. Sprawdź!
zaproszenia ślubne diy

Zaproszenia ślubne DIY. Jak je zrobić?

2019-08-17
Jeśli jesteś w trakcie przygotowań do ślubu, z pewnością czeka cię zorganizowanie zaproszeń dla swoich gości. Coraz więcej osób rezygnuje z ich zamawiania w profesjonalnych drukarniach, decydując się na samodzielne wykonanie. Zastanawiasz się, jak zrobić zaproszenia ślubne DIY? To banalnie proste! Zapoznaj się z naszym poradnikiem i pozytywnie zaskocz swoich gości.
gadżety z kotami

Gadżety z kotami – prezenty dla kociarza

2019-05-27
Gadżety z kotami to doskonały prezent dla kociarzy. Sprawdź 6 najciekawszych inspiracji na prezent dla właścicieli kotów.
prezent na zajączka

Pomysły na prezent na zajączka

2019-03-11
Zajączek wielkanocny – tak czy nie? Artykuł dla zwolenników i przeciwników wielkanocnej tradycji. Skąd właściwie się wzięła i z czym jest związana?
prezent dla dziewczyny

Co na prezent dla dziewczyny z okazji Dnia Kobiet

2019-02-01
Artykuł zawiera zbiór ciekawych pomysłów na prezent diy dla dziewczyny z okazji Dnia Kobiet. Aby wykonać te niespodzianki nie potrzebujesz dużego budżetu.
album fotograficzny

Jak zrobić album na zdjęcia wklejane

2019-01-18
Jesteś ciekaw, jak samodzielnie wykonać album na zdjęcia wklejane za pomocą sklejki i bristolu? Sprawdź najciekawszy pomysł na szybkie wykonanie.
dzień dziadka

Jaki prezent dla dziadka? Inspiracje DIY dla wnucząt

2019-01-09
Poznajcie kilka oryginalnych pomysłów DIY na prezent dla dziadka. Spraw, aby tego dnia, za pomocą inspiracji zawartych w artykule, poczuł się on wyjątkowo.
prezent na walentynki DIY

Jaki prezent DIY na Walentynki zaskoczy

2019-01-06
Pora w te walentynki dać z siebie coś więcej – nie bądź nudnym partnerem i zaskocz swoim prezentem DIY drugą połówkę. 6 wspaniałych pomysłów na prezenty DIY
prezent dla niego, prezent dla mężczyzny, prezent dla męża, prezent dla faceta

TOP 7 – prezent dla niego

2018-12-12
Znaleźć prezent dla niego i trafić w jego gust to nie lada wyzwanie. Dlatego Ceneo.pl wychodzi na przeciw z produktami handmade, przeznaczonymi wyłącznie dla mężczyzn. Prezent dla faceta powinien być starannie wyselekcjonowany, pomysłowy i gadżeciarski.
DIY album na zdjęcia

Tradycyjny album na wklejane zdjęcia

2018-12-11
Albumy na fotografie są ważne, bo przechowują nasze wspomnienia i dbają o dobry klimat spotkań rodzinnych.

Prezenty zrobione ręcznie