Data modyfikacji:

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, którego szukasz

Przyszedł czas, aby Twój związek partnerski ewoluował. Pierścionek zaręczynowy, który planujesz wręczyć swojej dziewczynie, sprawi, że od tego wyjątkowego momentu stanie się ona Twoją przyszłą żoną.

Zaręczyny to niewątpliwie wyjątkowy i pełen uroku czas – z drugiej zaś strony, z punktu widzenia mężczyzny, jest  to okres wzmożonych poszukiwań tego jedynego pierścionka, który niebawem wszystko odmieni. Czy pierścionek z brylantem o dużych rozmiarach jest konieczny, aby zdobyć zgodę na zamążpójście? Nie sądzę...

Pierścionki zaręczynowe – jak wybrać idealnie?

Po pierwsze, zdecyduj o kolorze złota, fasonie oraz kolorze, rodzaju i wielkości kamienia, który będzie głównym wyposażeniem biżuterii. Zaręczyny mają być niepowtarzalne, ale nikt nie powiedział, że konieczne jest, aby pierścionek zaręczynowy kosztował majątek i miał na środku wielki brylant. Pamiętaj, że czasem pierścionek z brylantem jest o wiele mniej atrakcyjny niż tradycyjna biżuteria zaręczynowa. Niestety, najczęściej przyszli mężowie o tym zapominają. Efekty można czasem opłakiwać.

Aby wybrać idealnie, ustal przede wszystkim jaki kolor biżuterii nosi aktualnie Twoja przyszła narzeczona i dowiedź się, jaki ma rozmiar palca u prawej/lewej ręki. Jeśli już dokonasz tej małej "inwentaryzacji" jej dłoni, pora na wybór wielkości diamentu. Być może kiedyś wspominała, jaką wielkość brylantu wolałaby nosić na dłoni najbardziej?

Mniej znaczy więcej – minimalistyczny pierścionek zaręczynowy

Przy tym ważnym wyborze pamiętaj o tym, że pierścionek z brylantem o kolosalnych rozmiarach nie zawsze będzie trafnym wyborem. Czy Twoja kobieta lubi duże kamienie i wypukłe błyskotki? Nie? No właśnie...Ona potrzebuje czegoś innego, delikatnego i zmysłowego. Nawet wiem, jaki pierścionek z brylantem mógłby jej się spodobać...

Jeśli Twoja dziewczyna jest zwolenniczką zasady "mniej znaczy więcej" oraz praktykuje minimalistycznego styl życia, przy czym docenia prezenty od serca: pierścionek KORA (KLIK) będzie dla niej na prawdę najlepszą alternatywą tradycyjnego pierścienia!

Biżuteria charakteryzuje się tym, że posiada brylant osadzony w złotym, powiększonym kwadracie. Pierścionek niezwykle wyróżnia się spośród innych, klasycznych krążków na palec.

Śpij spokojnie to Arior Barcelona

Jest to marka, której projektant-artysta zaprojektował i własnoręcznie wykonał ten niesamowity pierścionek z brylantem. Biżuteria pochodzi z kolekcji Fuzja. Powstaje z najwyższej jakości oksydowanego srebra oraz 18 karatowego złota. Srebro – sterling silver próby 925, złoto – próba 750. Brylant, który posiada pierścionek ma następujące parametry: HVS 0.02 ct. Stanowi on kwintesencję całej kompozycji, którą idealnie dopełnia. Pierścionek zaręczynowe waży około 3,2 gram i posiada stosowny certyfikat jakości. Dostępne rozmiary pierścionka: od 6,5 do 24 i co ważne, istnieje możliwość wymiany towaru.

To wszystko na raz tworzy jeden, niepowtarzalny, artystyczny krążek, który zaprojektował Roger Figureas. Kontynuuje on, założoną w 1968 roku przez jego ojca, firmę Ariora. Jest wybitnym projektantem, który bez najmniejszego zwątpienia zna się na modzie.

Z miesiąca na miesiąc firma rośnie w siłę i rozprzestrzenia się po rynku europejskim, zyskując sobie coraz to więcej klientów – oczywiście chwalących sobie produkty biżuteryjne, które wychodzą spod skrzydeł jubilerskich tej wspaniałej marki.

Po tych wszystkich informacjach oraz po obejrzanej fotografii pierścionka chciałoby się westchnąć i powiedzieć: "to będą wspaniałe zaręczyny, Kochanie", prawda? Musisz jednak być cierpliwy i poczekać, aby wręczyć pierścionek z okolicznościach, które sobie obydwoje wymarzyliście.

Pierścionek zaręczynowy Arior Barcelona – druga opcja

Żeby nie było za łatwo oraz żebyś na prawdę czuł, że Twoja kobieta dostanie najlepszą wersję pierścionka zaręczynowego, sprawdź ten (KLIK) "sztos". Zrobiło się gorąco, gdyż jest on bardzo podobny do poprzedniego, jednak ten zamiast brylantu obsadzonego w kwadracie ma usytuowanego go w złotym, powiększonym kole.
Podobnie jak poprzedni, model pochodzi z kolekcji Fuzja i został zaprojektowany przez Figureasa (Arior Barcelona). Obydwa hiszpańskie pierścionki zachwycają i wprawiają w obłęd nie jedną kobietę. Design projektów z Fuzji jest istnie hipnotyzujący.

Wyjątkowa biżuteria, dla wyjątkowej kobiety  – udane zaręczyny

Dlaczego akurat powinieneś wybrać właśnie między pierścionkami z kolekcji FUZJA?

nigdzie nie znajdziesz podobnych wzorów, ani tak oryginalnych połączeń złota, brylantu i srebra
biżuteria swoim designem sprawi, że Twoja narzeczona codziennie będzie czuła się wyjątkowo i pięknie
szeroki wybór zagwarantuje, że znajdziesz w kolekcji niepowtarzalne formy
Pierścionki posiadają bardzo ciekawe połączenia i wgłębienia
jest to produkt handmade. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, co potęguje wyjątkowość produktów
Twoja kobieta zasługuje na wyróżnienie. Okaż jej miłość oraz zapytaj "czy zostanie Twoją żoną" wręczając niekonwencjonalny pierścionek z brylantem. Pierścionek, który niebawem założysz na palca swojej dziewczynie doda jej energii i  sprawi, że poczuje się ona pięknie. Zdobyłeś jej serce, pora na pokazanie, jak bardzo chcesz, aby czuła się przy Tobie wyjątkowo.

Skoro wiesz już jaką biżuterię podarujesz swojej kobiecie pozostaje jedynie kwestia wyboru palca, na który wsuniesz pierścionek zaręczynowy. Może się zdziwisz, ale wybór palca i dłoni zależy między innymi od lokalizacji, w której młoda para mieszka.
U nas w kraju przyjęło się, że największy zaszczyt ze wszystkich palców u ręki prawej spotyka palca serdecznego. Dopiero w dniu ślubu, małżonka przekłada pierścionek zaręczynowy z prawej ręki na lewą, a puste miejsce na dłoni prawej zajmuje obrączka ślubna.
Osobiście noszę pierścionek zaręczynowy na ręce lewej – widocznie wpisuję się w reguły panujące m.in. w USA.

Mam nadzieję, że przekonałam Cię do tego, że wybór jednego z powyższych pierścionków zaręczynowych będzie na prawdę dobrym wyborem.
Szczyć się tym, że Twoja kobieta będzie nosić pierścionek handmade. Mało która ma takie szczęście i takiego sprytnego, przyszłego narzeczonego. Pamiętaj jeszcze, że pomysłowość  się ceni. Twoja dziewczyna pokocha ten pierścionek z wielu powodów. Jednym z nich będzie ponadczasowość materiałów, z jakich krążek został wykonany. 
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci szczęśliwych zaręczyn z udziałem pierścionków z powyższego artykułu! Dzięki nim, to, co najważniejsze tego dnia, już masz. Teraz pozostaje mi mocno trzymać za Ciebie kciuki! 

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.