Data modyfikacji:

Wyjątkowy pomysł na prezent z motywem DZIKA

Ostatnimi czasy bardzo popularne i modne stały się motywy myśliwskie. Coraz więcej osób decyduje się na zakup gadżetów z łosiem, sarną, lisem, wilkiem, żubrem, jeleniem, zającem, ptactwem, psem, danielem, muflonem, no i wreszcie...dzikiem.

Poniższy artykuł jest właśnie o dziku, który skradł serca mężczyznom i kobietom. Poniżej znajdziesz najlepsze pomysły na wyjątkowy prezent z motywem dzika, zarówno dla bliskiej Ci osoby, jak i dla nowo poznanych.

Dzik, jako pomysł na prezent – dla kogo?

Epitety, które określają dzika nie są w zasadzie zbyt pochlebne. Większość zna piosenkę o dziku i śpiewa ją najmłodszym. Ludzie nie przepadają za tymi zwierzaczkami i nie chcą spotkać ich podczas spaceru w lesie. Nic dziwnego, skoro od najmłodszych lat śpiewano im: "kto spotyka w lesie dzika, niech na drzewo zaraz znika!". Inni denerwują się, bo po buchtowaniu ich działka lub pole po prostu...nie wygląda dobrze. Co by jednak nie dźwięczało w uszach, zwierzaczki te mają wysoki iloraz inteligencji i nie chcą nam zrobić krzywdy. Pamiętaj, że to one od zarania dziejów w ludziach czuły zagrożenie.
Komu na pewno możesz podarować dzika?

Prezent (patrz niżej) będzie perfekcyjny dla osób, które podobnie jak dziki:
lubią nocny tryb życia
najbardziej kochają towarzystwo samego siebie i swojego najbliższego stada
męczą się, gdy jest wokół nich zbyt dużo ludzi
unikają zbędnego tłumu ludzi i wolą pracować w pojedynkę lub z najbliższymi
nie lubią zmian i dobrze im tam, gdzie są
w stadzie są towarzyskie
inteligentne
szybko się uczą
przebiegłe i pomysłowe
mają wyostrzony zmysł węchu

Poniżej przedstawiam 3 najlepsze produkty handmade z motywem dzika, które warto zakupić. Każdy produkt  wykonany został z niebywałą precyzją i doświadczeniem. Artykuły wyróżniają się jakością oraz niską ceną. Bez obaw można je podarować każdemu, nawet bez okazji.

Numer 1. Wyjątkowy prezent – koszulka Dzik jest dziki

Klasyczne T-shirty przydadzą się każdemu. Zwiewne, nie przylegają kurczowo do ciała i co ważne – są lekkie. Koszulki z motywem dzika to gadżet, który można przyporządkować do szuflady o nazwie "fajne prezenty"
Koszulka Dzik jest dziki, dzik jest zły (KLIK) ma tradycyjną formę: jest biała i posiada kolorową grafikę. Projekt z dzikiem firmy ONE MUG A DAY zachwycił już niejednego mężczyznę. Koszulka dostępna jest w rozmiarach: S, M, L, XL. Istnieje możliwość zamówienia tej w 100% bawełnianej koszulki w kolorze białym i czarnym. Dostępne są także inne fasony, wzory i nadruki – także dla Pań.
T-shirt z dzikiem to wyjątkowy prezent także dla każdego, kto lubi "WILD STYLE". Nadruk przedstawiający dziczka ucieszy myśliwego, przyrodnika oraz tych, którzy kochają leśne zwierzęta. Sam pewnie znasz kogoś komu mógłbyś podarować tę koszulkę? Jest to może kolega ze szkoły? A może Twój brat?

Numer 2. Pomysł na prezent, czyli plakat z dzikiem

Kolejnym, szałowym pomysłem na prezent z motywem dziczka jest plakat Dzik jest dziki (KLIK) zaprojektowany przez ONE MUG A DAY. To kolejny gadżet firmy, który przedstawia naturalistyczne i dzikie klimaty.

Każdy z nas wie, że fajne prezenty to takie, które będą użyteczne i cieszące oko. Lepiej nie mogłeś trafić, bo plakat przedstawiający dzika codziennie będzie poprawiał humor solenizantowi. Prezent może zostać powieszony w każdym zakątku domu, jednak najlepiej będzie komponował się nad biurkiem lub miejscem, przy którym wykonuje się pracę.

Plakat ma wymiary 50x50 cm i jest nadrukiem na papierze fotograficznym o gramaturze 260 g. Do tego oryginalnego wzoru możesz dokupić ramkę, która będzie pasowała stylem i wzorem do umeblowania pokoju osoby, której chcesz podarować prezent.

Numer 3. Kubek z motywem dziczka to kolejny super-pomysł na prezent

Mogłoby się wydawać, że każdy dom ma ich aż nadto, lecz okazuje się, że kolejny do kolekcji na prawdę cieszy. Oczywiście, że mowa o kubkach, które nadają swoistego charakteru każdemu wnętrzu (nie tylko kuchni).
Kubeczek z nadrukiem dzika (KLIK), który w tej wersji prezentu także jest dziki i zły, to upominek nie tylko dla mężczyzn. Wiele kobiet ukochało sobie dziki, gdyż są to według nich niezastąpieni aktorzy leśnej sceny.

Dziki to zwierzaki, które mimo, iż wydają się być agresywne, są bardzo spokojne i cenią sobie spokój. Odnoszę wrażenie wobec tego, że kubek będzie fajnym prezentem dla osoby, która nie lubi się denerwować, ale codzienny stres w pracy powoduje, że uwalnia ona z siebie złe emocje.

Polub dzika i miej cudowny pomysł na prezent

Jeśli wydaje Ci się, że dzik jest szkodnikiem i nie jesteś przekonany dlaczego miałbyś komuś sprawić prezent z jego motywem , powinieneś wiedzieć, że:

miano szkodnika zwierzę otrzymało jedynie dzięki temu, że ma charakterystyczny sposób żerowania (tzw. buchtowanie). Zrozum, że w taki sposób szukają one pożywienia
buchtowanie wpływa bardzo dobrze na rozwój ekosystemów – polnych i leśnych
działanie dzików zwalnia i hamuje choroby drzewostanów

Moda na dzika

Dziki bez wątpienia stały się modne i wiele osób pragnie mieć np. koszulkę z ich motywem. Jeśli chcesz podarować bliskim fajne prezenty – przy ich wyborze kieruj się zmysłami i sprytem dzika, a na pewno takie one będą.

Zwierzęta leśne zapoczątkowały modę na dziką naturę. Nie musisz być przecież myśliwym, aby posiadać w swojej garderobie koszulkę z nadrukiem "DZIK". Mało tego, nie obliguje Cię ona, abyś wyszedł do lasu na polowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podarował bliskiej osobie niespodziankę w formie np. koszulki z nadrukiem dzika.

Coraz więcej osób, idąc na siłownię lub salę fitness wybiera starannie swój out-fit. Koszulka, którą proponuję, spełni wszystkie wymagania: sprawi, że osoba mająca ją na ramionach będzie czuła się w niej pewnie, dobrze, modnie oraz co najważniejsze – oryginalnie.

Motyw dzika będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet, gdyż one zawsze chcą czuć się piękne i wygodnie, nawet jeśli wychodzą do sklepu, który jest zlokalizowany tuż za rogiem.

Plakat będzie dla nich idealnym gadżetem do zrobienia sobie na jego tle zdjęcia i wstawienia go np. na instragram, czy snapchat. Kubek z dzikiem będzie od chwili ujrzenia dziczka, ich najlepszym, ceramicznym gadżetem. Herbata poranna w towarzystwie dzika – gwarantowana!
Nie musisz wydać majątku, aby ucieszyć drugiego człowieka. Zarówno koszulka, jak i T-shirt, czy plakat to pomysł nie tylko na wyjątkowy, ale także tani prezent. Który upominek z motywem dzika Ty chciałbyś dostać?

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.