Data modyfikacji:

Designerskie i wygodne legowisko dla psa lub kota

Zwierzęta domowe zasługują na wygodne miejsce do spania i odpoczynku. Poniżej znajdziesz inspirujący kojec dla psa/kota, który pomoże zrelaksować się Twojemu czworonożnemu pupilowi.
Kliknij baner, aby przejść dalej >>

Legowisko dla psa/kota – gdzie umieścić

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, gdzie zwierzę najczęściej odpoczywa i się relaksuje. Pupil z pewnością upodobał sobie kilka kątów w domu, w których najczęściej przebywa. Jest to dla Ciebie duża podpowiedź, gdyż zwierzę intuicyjnie wskazuje miejsce, w którym czuje się najlepiej. Na tej podstawie, możesz domyślić się gdzie powinien znaleźć się kojec dla psa lub legowisko dla kota. W miarę możliwości umieść je właśnie tam, gdzie zwierzę lubi spędzać czas.
Pamiętaj, że kot i pies to zwierzęta, które przy swoich opiekunach czują się bezpiecznie, dlatego wybierając kąt dla zwierzaczka, uwzględnij także miejsce, w którym sam/a często przebywasz.

Poza tym zwróć uwagę, aby legowiska i kojce były umiejscowione nieco na poboczu, tak aby psiaki i kociaki miały warunki do spokojnego i głębokiego snu.

Najlepszy kojec dla psa/kota – komfort i wygoda

Akcesoria dla kota i psa typu: legowiska, kojce, drapaki, hamaki to produkty, przy zakupie których należy zwrócić szczególną uwagę na:
sposób wykończenia,
użyte materiały.

Najlepsze gadżety dla zwierząt to takie, które zapewniają im przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Psy najczęściej czują się dobrze, gdy ich  kojce znajdują się na podłodze, natomiast koty preferują "wyższy standard życia" i wolą wysoko zlokalizowane legowiska. Kot to zwierze, które lubi obserwować życie domowników z góry.

Legowisko dla kota lub kojec dla psa DEN – podstawowe informacje

Akcesoria dla psów i kotów od DREWNOLITE
DREWNOLITE oznacza delikatność, subtelność, minimalizm, ale jednocześnie jednorodność, trwałość i stabilność. Ta świadoma gra słów określa cechy mebli wykonanych po to, aby połączyć drewno z minimalistycznymi materiałami, takimi jak: stal, sklejka, szkło. Ciekaw, jak wygląda kojec dla psa i kotaSPRAWDŹ TUTAJ.

Sprawdzona psia i kocia sypialnia – DEN 

Dla właścicieli zwierząt domowych ważne jest, aby ich czworonożni przyjaciele czuli się każdego dnia wypoczęci, pełni wigoru i chęci do zabawy. Firma DREWNOLITE dobrze rozumie wszystkich posiadaczy zwierzątek, dlatego zaprojektowała takie legowisko, które spełni wszystkie wymagania i potrzeby zarówno zwierzątek, jak i ich właścicieli.

Co wyróżnia te legowisko pośród innych?

Z pewnością jego nadwyraz minimalistyczna forma i zastosowana kolorystyka. Wystarczy spojrzeć, aby przekonać się, że te legowisko dla psa/kota wygląda inaczej niż wszystkie inne. Już na pierwszy rzut oka, ten kojec przypomina wygodny i głęboki fotel, o który można się oprzeć. Kształt kojca DEN nie ogranicza zwierzaka, dlatego ten może leżeć dokładnie tak, jak mu się podoba: na plecach, na brzuszku, na boku. Może też oprzeć głowę o stabilne drewno, lub ukryć się za nim. Idealnie.
Akcesoria dla psów i kotów firmy DREWNOLITE:
zostały wykonane ze sklejki osadzonej na litych, jesionowych nóżkach. Zapewnia to wobec tego 100%  stabilność,
posiadają miękki i bardzo minimalistyczny materac, który ma grubość 3 cm i łatwo jest go utrzymać go w czystości (ściągany),
materac został wykonany przez Lauren Design,
drewniane elementy zostały polakierowane,
kojce zostały wykonany ręcznie.

Kojce dla zwierząt wykonane przez tą firmę wyróżniają się na tle innych ponieważ:
wykonane zostały z drewna litego (a każde drewno lite "kryje w sobie opowieść"),
posiada ponadczasowe wzornictwo,
są pięknem natury, wykonanym za pomocą ludzkich rąk,
będą duszą każdego wnętrza,
idealnie sprawdzą się w minimalistycznych domach, będąc pięknym dodatkiem i tzw. "kropką nad i".

Legowisko dla kota lub małego psa – wersja tańsza

Jeśli kojec DEN okaże się zbyt dużym wydatkiem, zachęcam do zapoznania się z ofertą legowiska dla kotów firmy  LISIE SZTUCZKI. Te legowisko jest wyjątkowe ze względu na to, że:
zostało wykonane szydełkiem, z bawełnianych sznurków z recyklingu
może służyć, jako drapak,
jest bardzo trwałe,
może zostać wykonany w kolorach wskazanych przez Ciebie.

KLIKNIJ TUTAJ i przekonaj się, jak wygląda duże, bawełniane legowisko za 150 zł.
Zwierzaki domowe mogą relaksować się na wygodnych i miękkich kojcach, a Ty możesz cieszyć się podwójnie, gdyż powyższe propozycje nie tylko sprawią radość pupilowi, ale także będą ozdobą Twojego domu.

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.