Data modyfikacji:

Magiczna lampka nocna dla małych alergików

Bunnny & Bear to polska stolarnia, w której za pomocą pracy ludzkich rąk, tworzy się jedynie naturalne produkty. Do produkcji mebelków i innych dekoracji nie używa się wobec tego wkrętów, gwoździ, czy śrub. W pokoju, w którym Twoje dziecko spędza najwięcej czasu z pewnością nie może zabraknąć lampek nocnych wykonanych z drewna sosnowego.

3 filary stolarni

Jakość – każdy produkt Bunny & Bear cechuje wysoka jakość wykonania.
Bezpieczeństwo – Stolarnia produkuje przedmioty do pokoju dziecięcego, dlatego każde z nich są bezpieczne i posiadają atesty producenta.
Przyjazność akcesoria dla dzieci powinny być nie tylko funkcjonalne ale także ładne, przyjemne, kolorowe i estetyczne.

Urocza lampka nocna ze zdjęcia – zalety

W stolarni Bunnny & Bear stworzono idealną lampkę (KLIKNIJ TUTAJ), która będzie niesztampową ozdobą pokoju Twojego dziecka.  Jak widać na zdjęciu, stanowi ona źródło ciepłego światła. Barwa ta sprawdza się podczas:
Karmienia piersią i butelką. Nocne wstawanie w nocy nie będzie tak trudnym zadaniem jeśli rodzice pozostawią włączoną lampkę nocną.
Zasypiania maluszka.
Wieczornego i nocnego przewijania.
Wieczornego czytania bajeczek na dobranoc.

Ta niezwykła lampka nocna dla dzieci nie stanowi silnego źródła światła, dlatego maluszek będzie mógł przy nim spokojnie zasnąć, a rodzic będzie w stanie spokojnie posprzątać i przygotować pokój przed kolejnym dniem. Króliczek z pomponem będzie towarzyszył rodzicom podczas, gdy oni będą wykonywać niezbędne czynności opiekuńcze.
Światło, z którego korzysta się na co dzień jest nieprzyjazne dla maluszków, dlatego nocą należy zatroszczyć się o to, żeby było ono:
delikatne,
o ciepłej barwie,
o niedużym nasileniu,
rozproszone.

Przy lampce nocnej  w kształcie misia (KLIKNIJ TUTAJ) także możesz wypić spokojnie herbatkę, wpatrując się w bobasa. Dziecko, nawet w trakcie trwania hałasu nie powinno  się rozbudzić. W razie potrzeby bez problemu w pół-mroku znajdziesz zagubiony przez maluszka smoczek, czy też ulubioną zabawkę.
Co ważne, sposób oświetlenia, jaki gwarantuje lampka Królik, czy lampa Miś zostanie doceniony przez malucha, i przez jego opiekunów. Dzięki nim pokój nie będzie zupełnie ciemny, ale okaże się być delikatnie oświetlony. W związku z tym, przebudzony nocą maluch nie przestraszy się ciemności i będzie czuł się bezpiecznie.

Wyprodukowane w stolarni lampki nocne dla alergików

Każdy rodzic troszczy się o swoje dziecko i dba o jego zdrowie, już od pierwszych chwil życia małego bąbla. Pracownicy stolarni Bunny & Bear dobrze o tym wiedzą, dlatego produkty, które tworzą wykonywane są w 100% ręcznie ze sklejki drewnianej z drewna liściastego o bardzo wysokiej jakości.
Wszystkie lampki nocne, nawet te w kształcie wieloryba, o kolorze ciemno niebieskim (PATRZ) pomalowane zostały markową farbą wodorozcieńczalną, posiadającą rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Oznacza to, że lampka nocna jest zupełnie bezpieczna dla dzieci wrażliwych oraz wykazujących skłonność do alergii.

Dekoracyjna lampka nocna dla dzieci

Króliczki, autka, wieloryby, misie i zające będą stały na straży spokojnego snu maluszka. Będą one dbały o bezpieczeństwo  i zapewniały właściwe oświetlenie pokoju dziecięcego. Warto oczywiście zwrócić uwagę na niezaprzeczalną, kolejną zaletę lampek nocnych wyprodukowanych w polskiej stolarni.

Z pewnością grzechem byłoby nie zauważyć urody i dekoracyjnego polotu tych wyjątkowych przedmiotów! Dzięki tym lampkom nocnym możesz  w łatwy i niedrogi sposób wykreować pokoik marzeń. Lampki nocne dają  bowiem niezwykłe i wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa, przytulności i ciepła.

Lampa do pokoju dziecięcego  – Paleta kolorów Bunny & Bear

Dostępne są następujące pastelowe kolory lampek i ogonków zwierzątek leśnych: biały, żółty, brudny różowy, szary, niebieski. Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo podoba się biały króliczek z różowym ogonkiem i gdybym była dzieckiem właśnie takiej lampki nocnej bym sobie życzyła.

A jakie kolory według Was będą najlepiej się ze sobą komponować? Może biały i żółty będzie ze sobą współgrał? Sprawdź to KLIKAJĄC TUTAJ, czyli w lampę do pokoju dziecięcego w kształcie autka.

Lampka nocna dla dzieci małych i dużych

Lampki montowane przy ścianie są bardzo funkcjonalne także w pokojach starszych dzieci. Wyłączą oni samodzielnie lampkę, w odpowiednim dla nich momencie. Przy wyborze kształtu lampki nocnej kieruj się płcią dziecka oraz jego upodobaniami.

Lampka od Bunny & Bear:
jest idealna do nauki samodzielnego zasypiania,
pomaga zasnąć, gdy ma się lęk przed ciemnością,
przyda się w trakcie trwania choroby dziecka,
jest oszczędna i pozwala dbać o środowisko.
Ważne jest, aby już od pierwszych chwil życia dziecko otaczało się wśród wspaniałych i przyjaznych produktów, jakimi są lampki nocne wyprodukowane w Bunny & Bear. Z pewnością znajdzie to odzwierciedlenie w przyszłości. Nie ulega dyskusji, że zaprezentowane w artykule lampki nocne handmade zostały stworzone z miłości do wszystkich Maluszków.

Karolina Majcherczyk
Z zawodu planista przestrzenny oraz inżynier architektury krajobrazu. Od zawsze pasjonuje się pisaniem, szczególnie na temat przedmiotów wykonanych ręcznie. Kreatywna, o duszy artystki.