Data modyfikacji:

Własnoręczne prezenty dla chłopaka DIY: 5 pomysłów

Zbliża się rocznica waszego związku lub jego urodziny i kompletnie nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka? DIY, które zaraz ci pokażemy, rozwiążą ten problem. Poza tym własnoręczne prezenty dla chłopaka sprawiają więcej radości niż te gotowe, kupione już w sklepie. Zapraszamy po garść inspiracji!

własnoręczne prezenty dla chłopaka

Własnoręczne prezenty dla chłopaka na rocznicę DIY – kupon na przyjemności

Podpowiadaliśmy już, jaki własnoręczny prezent dla przyjaciółki zrobić. Dzisiaj przyjrzymy się upominkom dla chłopaka. Kupon na przyjemności to bardzo prosty i szybki w wykonaniu prezent dla chłopaka DIY. Na czym polegają takie kupony?

Wpisujesz na nie przyjemności, z których dana osoba może korzystać po otrzymaniu kuponu, np. masaż, wspólna kąpiel, wyjście do kina, kolacja przy świecach itp. Tak naprawdę od ciebie zależy, co znajdzie się w takich kuponach i jak przez najbliższe kilka miesięcy będziecie spędzać wspólne wieczory. Mała rada: zastrzeż, że twój partner może zrealizować jeden kupon w miesiącu. Wtedy zabawa potrwa znacznie dłużej.

Jak wykonać ten własnoręczny prezent dla chłopaka? Potrzebny ci będzie blok techniczny, kolorowe mazaki, ołówek, nożyczki i wszelkiego rodzaju ozdoby, np. naklejki w kształcie serduszka. Teraz potnij karton na kupony i na każdym z nich napisz przyjemność do zrealizowania oraz datę ważności. Całość możesz związać ze sobą i stworzyć coś na kształt książeczki.

Własnoręczne prezenty dla chłopaka na rocznicę DIY – słoik miłosnych wyznań

Kolejny prezent, który będzie idealny na rocznicę. Słoik miłosnych wyznań to nic innego jak słój, w którym znajdują się małe, zwinięte czerwoną wstążką karteczki. Na każdej z nich napisz miłosne wyznanie lub to, za co najbardziej kochasz swojego chłopaka.

Ile takich karteczek wrzucić do słoika? Możesz tyle, ile dni, miesięcy lub lat się znacie. Pamiętaj jednak, że duży słoik wypełniony jedynie do połowy może sprawić komuś przykrość – twoja połówka może pomyśleć, że nie znalazłaś więcej miłosnych słów, które chciałabyś jej powiedzieć.

Własnoręczne prezenty dla chłopaka na urodziny DIY – spersonalizowany trunek

Kolejny pomysł na prezent dla chłopaka DIY, który jest niezwykle prosty w wykonaniu. Kup obdarowywanej osobie jej ulubiony alkohol, np. dobrą whisky, kratę ulubionego piwa czy świetnej jakości wino. Butelki możesz spersonalizować na kilka sposobów.

Najpopularniejszym z nich będzie oczywiście zamiana etykiety. Możesz zostawić logo marki, ale pod spodem przyklej inną, zabawną etykietę, np. „Starość nie radość”, „Po kropelce” czy „Nie wylewaj za kołnierz”. Wzory podobnych etykiet znajdziesz w Internecie.

Własnoręczne prezenty dla chłopaka na urodziny DIY – kubek z napisem

Kubek to bardzo uniwersalny, a tym samym zawsze trafiony prezent. W końcu każdy z nas ma swój ulubiony, bez którego nie wyobraża sobie porannej kawy czy herbaty.

Zamiast kupować gotowy kubek ze śmiesznym napisem, stwórzcie go sami. Niezbędne wam będą: kubek w jednolitym kolorze (najlepiej jasnym) oraz wodoodporny mazak/marker do szkła. Teraz pora tylko wymyślić napis i przenieś go na kubek. Jeśli chcesz, aby wszystko wyszło perfekcyjnie, to użyj kalki.

Wieszak na krawaty – prezent dla chłopaka DIY

Prezent idealny dla nieco starszego mężczyzny, i to takiego, który w swojej garderobie ma kolekcję przynajmniej kilku ciekawych krawatów. Do wykonania podobnego wieszaka niezbędne ci będą: kawałek deski, gwoździe oraz młotek.

Taki prezent będzie wyglądać najciekawiej, jeśli do jego stworzenia wykorzystasz stare drewno – wieszak nabierze wtedy industrialny charakter. Sprawdzi się także świeża deska, ale wtedy pokryj ją farbą lub lakierobejcą. Jeśli gwoździe wydają ci się być za surowe, to pomaluj je sprayem w ciekawym kolorze, np. złotym. Jak przybić gwoździe? Najlepiej w szachownicę i tak, aby w każdym rzędzie były nie więcej niż dwa gwoździe.