Dekoracje handmade

koszyczek wielkanocny

Koszyczek wielkanocny - co włożyć

Co roku usilnie przypominasz sobie, jakie produkty należy włożyć do wielkanocnego koszyczka? Produkty, które należy umieścić w ramach święconki.
stół wielkanocny

Dekoracja stołu na Wielkanoc – zrób ją samodzielnie

6 pomysłów na wyjątkowe dekoracje na stół Wielkanocny, które możesz zrobić samodzielnie. Projekty DIY z papieru i nie tylko. Sprawdź teraz.
Wałek dekoracyjny

Jak zrobić wałek dekoracyjny do malowania ścian?

Planujesz remont domu lub zakup nowego mieszkania i nie masz pomysłu na dekoracje ścian? Dzięki praktycznym radom dotyczącym tego, w jaki sposób samodzielnie zrobić wałki dekoracyjne, będziesz w stanie uzyskać niesamowite efekty wizualne na ścianach. Do wykonania tych specjalistycznych wałków potrzebujesz jedynie: markera oraz kleju w pistolecie i w sztyfcie.
Ozdoba wielkanocna

Jak zrobić ozdobę wielkanocną?

Przez wiele lat nieodłącznym elementem czasu przed Wielkanocą było przygotowywanie własnoręcznie malowanych pisanek. Kolorowe jajka stanowiły ważną część zawartości koszyczka wielkanocnego, a także piękną ozdobę świątecznego stołu. Obecnie, mamy do dyspozycji wiele innych możliwości stworzenia wyjątkowych i prostych stroików, dlatego zamiast kupować gotowe ozdoby wielkanocne – zrób to sam. Przed wami kilka pomysłów!
stroiki wielkanocne

Jak zrobić stroiki wielkanocne?

W artykule dowiesz się jak zrobić (samodzielnie) piękne stroiki wielkanocne. Poznasz sposób na wykonanie oryginalnego stroika między innymi z bazi lub mchu.
serwetki Wielkanocne

Pomysły na serwetki wielkanocne

Krótki i treściwy poradnik dotyczący tego, jak łatwo zrobić efektowne serwetki wielkanocne, które ozdobią stół. Sprawdż nasze pomysły.
palma wielkanocna

Jak zrobić palmę wielkanocną

Proste wskazówki dotyczące tego, jak samodzielnie zrobić palmę wielkanocną. Dowiesz się od czego należy zacząć i co będzie potrzebne do jej wykonania.
pisanki wielkanocne

Jak zrobić pisanki wielkanocne

Poznaj różne techniki zrobienia pisanek wielkanocnych. Artykuł zawiera informacje dotyczące tego jak zrobić: pisanki "ombre", kraszanki i drapanki.
koszyk Wielkanocny na szydełku

Jak zrobić koszyczek wielkanocny na szydełku krok po kroku

Wykonanie szydełkowego koszyczka wielkanocnego oraz stroika świątecznego wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się to wydawać. Sprawdź nasze rady!
kartka wielkanocna cd

Jak zrobić kartki wielkanocne

Kartki świąteczne handmade stają się coraz bardziej popularną formą złożenia życzeń rodzinie i przyjaciołom. Sprawdź jak zrobić je samemu!
etykiety na słoiki

Jak zrobić etykiety na słoiki

Ciekawe i sprytne pomysły na wykonanie prostych etykiet na słoiki. Idealne dla osób, które w kreatywny sposób chcą oznaczyć swoje przetwory.
jak zaplanować dzień

Jak zaplanować dzień

Czy wiesz wszystko o plannerach handmade? Dowiedz się jak zrobić swój własny organizer planner oraz co zrobić, aby skutecznie trzymać się planu dnia.